spalogo.png

Additional information

Voucher SPA w prezencie to nasza gorąca propozycja na każdą okazję. Czyż może być lepszy pomysł, niż podarunek zdrowia, urody i relaksu. Nasze bony podarunkowe świetnie sprawdzają się jako prezent urodzinowy, imieninowy, z okazji rocznicy ślubu, jako podarunek na dzień ojca, matki, babci bądź dziadka, jako prezent pod „choinke:”czy „na zajączka”. To świetna forma podziękowania dla przyjaciół z okazji tego, że są przy nas w każdym momencie naszego życia.

Vouchery SPA to doskonały prezent dla pracowników, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz klientów. Oferowane przez nas podarunkowe bony SPA wykorzystywane są m.in. jako:

  • element wsparcia sprzedaży w promocyjnych kampaniach sprzedażowych (jako gratisowy bonus/prezent dodawany do zakupionego produktu),
  • nagrody i prezenty w punktowych programach lojalnościowych,
  • nagrody i prezenty dla pracowników i kontrahentów za doskonałe wyniki sprzedażowe,
  • firmowe prezenty okolicznościowe i nagrody w konkursach,
  • pozapłacowe elementy wynagradzania pracowników (finansowane z zakładowych funduszy socjalnych – świąteczne bony podarunkowe).

Otrzymując kolejne zaproszenie na ślub jak zawsze stajemy przed dylematem: jaki podarunek sprawi Młodej Parze największą radość? My znamy odpowiedź! Voucher do SPA dla Dwojga to prezent oryginalny, ekskluzywny i nietuzinkowy. Romantyczny pobyt w Spa oraz zabiegi dla Dwojga w ekskluzywnym salonie Day Spa ucieszą każdego bez wyjątku. A wyjątkowe przeżycia na zawsze pozostaną w pamięci obdarowanych…Decydując się na zakup naszych bonów SPA w prezencie ślubnym darujesz nowożeńcom nie tylko niezapomniane przeżycia ale również radość wyboru.
Elegancko zapakowane vouchery SPA wysyłamy na życzenie przesyłką pocztową pod wskazany adres bądź możecie odebrac go osobiście w Rezydencji Pod Wiatrakiem Spa & Wellness.