spalogo.png

Additional information

Masaż to jedna z najstarszych metod przywracających równowagę organizmowi człowieka, znana już w starożytności. Przyspiesza procesy przemiany materii przez pobudzenie układu krążenia. Jest również integralną częścią odnowy biologicznej organizmu oraz doskonałą formą relaksu.
W naszym Spa proponujemy Państwu najbardziej wyszukane, dające relaks i odprężenie masaże. 
 

 

Proponujemy

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami jest to rewolucyjna metoda równoważąca energię organizmu z energią natury. Opiera się na kombinacji naturalnych metod terapeutycznych medycyny alternatywnej.W terapii kamieniami masaż przeprowadzamy przy pomocy gorących kamieni, które wprowadzają równowagę w systemie nerwowym oraz balansują zmysł dotyku. Dzięki użyciu ucisku i stymulacji temperatura w każdym przypadku indywidualnie przynoszą spokój fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Masaż kamieniami wpływa na zmysły w naturalny sposób, wprowadzając idealną równowagę oraz poczucie „well- beingu” - dobrostanu.

Masaz Pantai Luar

Jest to indonezyjski masaż stemplami. Został oparty na obserwacji ocenie tempa życia i naturalnych procesów w ludzkim ciele.Wywodzi się z kultury pielęgnującej od tysiącleci cielesnej i duchowej harmonii pomiędzy człowiekiem i naturą. „ Pantai Luar” znaczy „ na nowych brzegach” i można brac to doslownie, ponieważ ta stara forma masażu zaniesie Was na dotąd nieznane brzegi zdrowia i odprężenia. Masaż ten zapewni niezapomniane doznania. Gwarantuje całkowite odprężenie, ukoi zarówno ciało jak i zmysły. Stemple to bawełniane ściereczki, wewnątrz, których znajdują się egzotyczne owoce, przyprawy i zioła. Przede wszystkim są to cytryna, orzech kokosowy, wapno palone, goździki, pieprz turecki, mięta, rozmaryn, trawa cytrynowa, kurkuma.

Masaż gorącymi muszlami LavaShells

Od setek lat wyspiarze z Południowego Pacyfiku pozyskiwali piękne muszle tygrysie tylko dla ich bogatej w białko zawartości, resztę wyrzucali. Teraz te właśnie muszle stały się bazą do stworzenia wspaniałego samoogrzewającego się przyrządu do masażu ciała. Muszle napełnione unikatowym LavaGel oddaja swoje ciepło przez ponad godzinę. Zaledwie dwie muszle dają go tyle samo, co pełen zestaw kamieni do masażu i to bez korzystania z prądu ani żadnego dodatkowego wyposażenia. Najważniejsza jednak zaletą muszli jest ich skład. Muszle te bowiem zbudowane są z węglanu wapnia, który podczas podgrzewania w sposób naturalny uwalnia jony wapnia, które przenikają bezpośrednio do skóry w czasie masażu. Wapń wspomaga naturalne procesy odnowy skóry czyniąc ją gładszą i zdrowiej wyglądającą, przy zachowaniu wszystkich zalet masażu z użyciem ciepła.

Masaże firmowe Thalion i Beauty Creation of Nature