spalogo.png

Additional information

       By sprostać oczekiwaniom naszych gości, przygotowaliśmy specjalną Strefę Mokrą, która pozwala cieszyć się wolnym czasem w samotności lub w towarzystwie bliskich. Strefa Mokra zapewniająca dostęp do swych atrakcji, gwarantuje relaks oraz uzupełnienie energii życiowej. W strefie mokrej skorzystać można z dobroczynnych działań sauny suchej, łaźni parowej Hammamu, wytwornicy lodu, podgrzewanej ławeczki typu Tepidarium, strefy relaksu. Nasza strefa Spa oferuje Państwu także możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, urodzin bądź spotkania -towarzyskiego. Uatrakcyjnieniem imprez będzie 7- osobowe jacuzzi z funkcją hydromasażu. Wszystko w wyjątkowo komfortowej atmosferze, z dyskretną i oddaną obsługą. 

       Dodatkowo skorzystać można z funkcji opalania pod panelem SunSky- tzw. bezpiecznego opalania, która nie daje efektu spalenia skóry, nieprzyjemnego zapachu oraz dyskomfortu z powodu nieodpowiedniej wentylacji. Skóra brązowieje nawet u osób o jasnej karnacji, z rudymi włosami i ze skłonnością do poparzeń. Pierwsze opalanie to min. 30 minut.

  • Aromatyczna łaźnia parowa Hammam, której działanie jest częścią szeroko pojętej hydroterapii. Para wodna, wzbogacona bukietem zapachowym z ziół i olejków eterycznych, wnika w skórę i wypłukuje z niej szkodliwe produkty przemiany materii. Temperatura w łaźni 40°C - 45°C.
  • Sauna fińska, w której pod wpływem wysokiej temperatury w zakresie 80°C - 90°C, oczyszczamy organizm z nagromadzonych w nim toksyn, a skóra staje się zdrowsza, bardziej elastyczna i gładka. Pobyt w saunie to trening dla całego organizmu, który poddany ekstremalnym warunkom staje się bardziej odporny na ataki drobnoustrojów.
  • Wytwornica lodu tzw. lodopad- po kąpieli w saunie bądź łaźni dobrze jest natrzeć ciało płatkami lodu, aby poprawić krążenie, dokrwienie i dotlenienie organizmu