spalogo.png

Additional information

Jeszcze pewien czas temu wizyty w salonach kosmetycznych oraz zabiegi pielęgnacyjne zarezerwowane były głównie dla kobiet, na całe szczęście te czasy powoli mijają. Salony SPA coraz chętniej kierują swoją ofertę do mężczyzn, którzy świadomie zaczynają pielęgnować skórę i ciało, bo czyż mężczyźni nie mają prawa zadbać o siebie..?

Kobiety oczekują od mężczyzn dbałości i pielęgnacji, same nakłaniają ich do stosowania kremów oraz balsamów. Dlatego obecność mężczyzny w salonie SPA nie budzi już zdziwienia czy uśmiechów.

Skóra mężczyzny choć jest grubsza i nie tak wrażliwa jak kobiety, to tak samo jest narażona na działanie czynników zewnętrznych oraz podrażnienia i także wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Mężczyzna korzystający z usług salonu SPA zazwyczaj nieco mniej niż płeć piękna liczy na zabiegi pielęgnacyjne, a bardziej pragnie odprężenia. Po całych tygodniach stresu i zmęczenia Panowie nastawiają się na relaks oraz regeneracje sił witalnych, dlatego masaże to najchętniej wybierane przez Panów zabiegi

Także i w naszym Spa przygotowaliśmy dla Panów specjalną ofertę zabiegów i masaży.

Zabiegi na twarz:

 • Man Care Reneve- zabieg odżywczy, rewitalizujący z kwasem hialuronowym i masażem twarzy
  89zł
 • Detox Care Reneve- zabieg oczyszczający, niezwykle nawilżający, polecany dla Panów palących papierosy, gdzie uzupełnieniem jest masaż twarzy Fale Radiowe Q-frequency Plus- tak zwany lifting bez skalpela, poprawiający owal twarzy poprzez odnowę włókien kolagenowych i elastynowych, zwiększający chłonność substancjo aktywnych przez skórę
  119zł
 • Mezofiller Men- zabieg mezoterapii bezigłowej, wyciszający zmęczoną skórę, niwelujący worki i opuchlizny pod oczami, poprawiający napięcie skóry, oczyszczający.
  139zł
 • Mezopure Men- zabieg mezoterapii bezigłowej działający niezwykle głęboko, efekt oczyszczenia skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Polecany dla skór trądzikowych, tłustych i bardzo zmęczonych
  139zł

Masaże:

 • Masaż relaksacyjny całego ciała- masaż pozwalający na zniwelowanie napięć mięśniowych, bóli stawów oraz pozwalający na odprężenie umysłu.

Zabiegi dodatkowe:

 • Pedicure Spa- Wykonywany freazarką, z odpowiednio dobraną męską linią kosmetyków pedix. Fotel do pedicure dodatkowo wyposażony jest w funkcję masażu pleców, pośladków i hydromasaż stóp, co dodatkowo pozwala na relaks i odprężenie. Całość zabiegu wykończona jest profesjonalnie wykonanym masażem stóp
 • Manicure Spa- zabieg pielęgnacyjny dłoni i paznokci. Polega na odsunięciu lub wycięciu skórek, opiłowaniu i wypolerowaniu paznokci, peelingu dłoni. Całość zabiegu wykończona masażem dłoni. Dodatkowo do zabiegu można nałożyć parafinę z maską intensywnie nawilżającą.

Podane zabiegi to tylko część z długiej listy zabiegów dla Mężczyzn. W naszej ofercie posiadamy również wiele innych zabiegów, do których można dokupić kosmetyki do pielęgnacji domowej wspomagającej kurację zarówno kosmetyczną.